• mr07.jpg
 • mr03.jpg
 • mr13.jpg
 • mr09.jpg
 • mr05.jpg
 • mr04.jpg
 • mr10.jpg
 • mr06.jpg
 • mr01.jpg
 • mr08.jpg
 • mr11.jpg
 • mr02.jpg
 • mr12.jpg
 • knjiga05.jpg
 • knjiga06.jpg
 • knjiga10-1.jpg
 • knjiga10.jpg
 • knjiga08.jpg
 • knjiga03.jpg
 • knjiga02.jpg
 • knjiga00.jpg
 • knjiga04.jpg
 • knjiga01.jpg
 • knjiga09.jpg
 • knjiga07.jpg

Број за наручивање

80

Цена

2500

динара

(+ поштарина)

формат А4 / тврди повез / колор / стр. 520
допуњено и проширено издање<

ВЕЛИКИ ПОСНИ КУВАР

монахиња Атанасија Рашић (МАНАСТИР РУКУМИЈА)

садржај: Посни кувар на води, Кувар на уљу, Јела од рибе,
Како се слави крсна слава, Предјела, Посни колачи, Правила поста и др

 

08000

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com